ŞEF SERVICIU DEZVOLTARE DE PROCES

DTR Draexlmaier Sisteme Tehnice Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Conducerea şi coordonarea activităţilor departamentului său
Dezvoltarea angajaţilor din subordine
Planificarea necesarului de personal din departamentul său
Participarea la procesul de recrutare şi selecţie pentru poziţiile vacante din cadrul departamentului său
Elaborarea de programe de calitate în scopul îmbunătăţirii continue
Delegarea eficientă de sarcini în cadrul departamentului
Conducerea departamentului având în vedere resuresele economice
Aplicarea şi controlul ţelurilor departamentului

CERINTE

Studii tehnice superioare
Experienţă minim 5 ani într-o poziţie de management
Experienţă minim 5 ani în industria automotive
Experienţă minim 5 ani în tehnologia plasticului şi/sau industria pielii
Limba germană şi engleză: nivel avansat
Abilităţi de leader
Abilităţi de negociere
Bune abilităţi de comunicare

BENEFICII OFERITE

Tehnică de vârf în domeniu
Condiţii de lucru deosebite
Salarii competitive
Tichete de masă
Transport gratuit

Numele Draexlmaier reprezinta inovatia in domeniul automotiv. Pe partea de dezvoltare si sisteme tehnice, Draexlmaier este un recunoscut partener pe piata internationala a industriei auto, iar aceasta se datoreaza flexibilitatii de care dam dovada si rolului de lider dobandit prin idei si calitatea muncii. In fiecare zi, peste 30.000 oameni lucreaza si dezvolta sisteme electrice ??i ornamente de interior pentru companii ca: Daimler, BMW, Audi, Porsche, Toyota, GM, Jaguar. Lucram pentru cei mai buni, fiindca suntem cei mai buni. Daca vrei sa faci parte din echipa noastra, noi suntem bucurosi sa ni te alaturi.