Zugrav

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Munca implica zugravirea si decorarea cu tot felul de vopsele a interioarelor si exterioarelor de cladiri precum si aplicarea de tapet , alte aplicatii etc. pe peretii interiori /exteriori ai cladirilor
- Activitatile sunt atat in interiorul cat si exteriorul cladirilor;
- Pregatirea vopselelor, prepararea diverselor culori , texturi, suprafetele de lucru etc

CERINTE

- studii medii
- calificare in domeniu
- seriozitate si putere de munca
- rezistenta la efort sustinut

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv cu perspective de majorare salar
- Pentru lucrarile din tara se ofera: o baza fixa de 10 lei net/ora + cazare si diurna zilnica
- In functie de experienta se discuta pentru majorari si alte beneficii

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!