Vopsitor Industrial / Vopsitor Team Leader

Inspire Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru compania Emsil Techtrans angajam 1 VOPSITOR INDUSTRIAL si un TEAM LEADER - VOPSITOR. Emsil Techtrans o companie romaneasca, avand ca principal domeniu de activitatate constructiile sudate de mari dimensiuni (prelucrarile mecanice cu echipamente CNC, montaje instalatii electrice si hidraulice). Sediul central al companiei se afla la Oradea, insa activam si cu alte doua birouri si hale de productie la Aiud, respectiv Cluj-Napoca.

Responsabilitati:
Vopsire lichida si in camp electrostatic - Metal, Aluminiu;
Experienta in procesul de vopsire Frosio apreciat;
Intelegerea si rezolvarea cerintelor clientului;
Coordonarea si planificarea activitatii de sablare si vopsire;
Identifică probleme tehnice referitoare la funcţionarea/operarea cabine de sablare si vopsire;·
Manevrarea macaralei, legarea sarcinii ;
Realizarea pontajului.

CERINTE

Experienta de minim 5 ani in domeniu;
Cunoștințe desen tehnic;
Dorința de a învăța lucruri noi în permanență;
Seriozitate, îndemânare, disponibilitate pt. activitate în trei schimburi;
Convins de valorile sigurantei, calitatii si eficientei (LEAN, 5S,6Sigma);
Disponibilitate de program prelungit in functie de comenzile de executie.

BENEFICII OFERITE

Salarizarea se discuta in functie de experienta candidatului.

www.inspirehr.ro