Vopsitor industrial

CSi Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pregăteşte suprafeţele de vopsit şi vopseaua ce va fi folosită
Efectuează operaţia de vopsire lichidă, conform cerinţelor din formularul de producţie
Aplică straturile de vopsea conform specificaţiilor de vopsire cu ajutorul pistolului de vopsit
Urmăreşte şi controlează procesul de uscare a pieselor în cabina de vopsit, monitorizează temperatura de uscare şi timpul de menţinere in cabină
Verifică piesele din punct de vedere cantitativ și calitativ după operația executată

CERINTE

Studii medii de profil
Experienţă relevantă într-o pozitie similară
Capacitate de interpretare a documentaţiilor tehnice
Atenţie la detalii

BENEFICII OFERITE

Tichete de masă
Decontare transport
Asigurare medicală privată

Infiintata in 2004 la Cluj-Napoca ca parte a grupului CSi, cu sediul central in Olanda, CSi Romania dezvolta si produce o gama larga de echipamente de manipulare si transport, destinate bunurilor de larg consum.
Competitivitatea CSi Romania se remarca atat in ceea ce priveste tehnologia utilizata, calitatea produselor cat si complexitatea lor.
Pentru mai multe detalii va rugam accesati: www.csiportal.com