Vanzator / Lucrator comercial depozit materiale de c-tii – FLORESTI

DENNVER COMIMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul este pentru locatia noastra din Floresti (jud. Cluj), pe strada Avram Iancu nr. 300, denumita DennverProfi.

Responsabilitati:
- asigurarea unei deserviri amabile si rapide a clientilor;
- oferirea de informatii de specialitate/tehnice despre produsele din depozitul de materiale de constructii;
- depozitarea si manipularea corespunzatoare a marfii;

CERINTE

- Spirit de echipa si orientare catre client;
- Abilitati de comunicare, atitudine pozitiva;
- Responsabilitate, implicare, seriozitate,dorinta de dezvoltare in cariera;
- Reprezinta avantaj: cunostintele tehnice despre produse (gleturi,tencuieli,tevi,adevizi,profile gips carton, termosistem) sau experienta in debitare diverse profile

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant: salariu fix, bonuri de masa, asigurare individuala de sanatate, acces gratuit la sala de sport, training-uri de vânzari si produse .

Compania Dennver Comimpex comercializeaza o gama larga de materiale de constructii, obiecte sanitare, faianta si gresie, instalatii sanitare si termice, vopsele, lacuri, adezivi, instalatii electrice, feronerie, unelte si scule.