Vanzatoare magazin bauturi Timisoara

The Store Transilvania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:
-receptioneaza produsele pe baza documentelor de livrare
-pregateste marfa pt. expunere: etichetare,pret,etc.
-consiliaza clientii magazinului
-promoveaza si comercializeaza produsele expuse spre vanzare
-participa la realizarea target-ului lunar de vanzari
-participa la curatenia,inventarierea si expunerea produselor in magazin
-efectueaza verificari periodice ale stocului de produse
-raspunde de gestiunea magazinului
-identifica nevoile de produse ale clientilor si le acorda consultanta
-incaseaza contravaloarea produselor acordand bon fiscal (factura)
-intocmeste rapoartele zilnice
-raspunde solicitarilor superiorilor

CERINTE

-experienta in domeniu constituie un avantaj
-seriozitate,punctualitate,devotament,respect
-cunostinte de operare PC
-abilitati de comunicare si prezentare
-politete,ambitie,responsabilitate,amabilitate
-spirit de lucru in echipa
-persoana organizata,comunicativa,responsabila
-atentie distributiva si la detalii
-aspect fizic placut
-CV + POZA

BENEFICII OFERITE

Beneficii :
-salariu motivant alcatuit din salariu fix si comision din vanzari
-mediu de lucru placut intr-o echipa tanara si dinamica
-training si instruire

Investim in imaginea magazinelor noastre si comunicam periodic cele mai bune oferte clientilor nostri.

"Suntem prima mana pentru bauturi pentru petreceri, nunti, evenimente speciale. PRODUSELE RAMASE SE POT RETURNA!"

Suntem singurul magazin de bauturi alcoolice care isi trateaza clientii cu respectul cuvenit permitand returnarea produselor neconsumate, oferind astfel un plus de valoare serviciilor noastre.

Doriti sa aflati mai multe despre noi?
Accesati siteul nostru www.drink-shop.co