Vanzatoare la Petry - Cluj

Sc. Primacom S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Există noțiunea de loc de muncă îndrăgit?
Da, există!
Firma Petry este cea mai veche și renumită firmă de mezeluri, fondată în 1879 și oferă clienților carne și mezeluri de calitate superioară.
Are cea mai mare rețea de magazine de specialitate din Transilvania, în prezent 24, în următoarele orașe: Târgu Mures, Reghin, Luduș, Toplița, Miercurea Ciuc, Odorheiu Secuiesc, Cluj Napoca, Sovata.
Firma își deschide al treilea magazin în Cluj Napoca, din cele 8 plănuite.
Alăturați-vă echipei noastre cu peste 130 de membrii.

CERINTE

Vă așteptăm în echipă și fără experiență. Veși primii feedback regulat despre munca Dumneavoastră și dezvoltare profesională.
Responsabilitățile colegilor noi:
- deservirea efectivă și profesională a clienților
- aranjarea estetică a mărfurilor
- manipularea mărfurilor
- recomandarea produselor și înștiințarea clienților despre caracteristicile acestora
- folosirea corespunzătoare a echipamentelor de lucru
- preluarea mărfurilor dimineața și depozitarea acestora seara

BENEFICII OFERITE

De ce le place colegilor în echipa noastră?
- ne apreciem colegii, nu strigăm la ei
- asigurăm continuă dezvoltare profesională
- instruim comercianți profesioniști
- au posibilitate să recomande clienților produse din carne adevărată

Munca în echipă este prioritară, precum și învățarea și ajutarea reciprocă.

Alegeți echipa Petry!

Trimiteți CV cu poză la adresa cv@petry.ro și vom lua legătura cu Dvs. în cel mai scurt timp.

Compania Petry are experienţă de peste 130 de ani în industria cărnii. Datorită exigenţei şi voinţei necruţate de a prezenta calitate, a reuşit să îşi creeze renumele dorit.
Astfel a reuşit să păşească şi pe tarâm străin şi să construiască o relaţie de încredere cu abatoare din Germania, relaţie, care ţine de mai mulţi ani şi continuă să se dezvolte.