Lucrator comercial

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilităţi:
Indeplinirea cu corectitudine a sarcinilor specifice postului
Cunoasterea si promovarea produselor firmei
Amabilitate si promptitudine in relatia cu clientii
Asigurarea ordinii si curateniei in spatiul de lucru

CERINTE

Candidatul ideal:
Experienta in vanzarea cu amanuntul a produselor alimentare - avantaj
Studii medii/ calificare lucrator comercial
Orientare si deschidere catre client
Corectitudine si seriozitate
O atitudine pozitiva
Flexibilitate, spirit de initiativa si abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

Locul activitatii: Cluj-Napoca, magazin de prezentare mezeluri si produse din carne preparate pe baza rețetelor traditionale

Pachetul salarial: 900 ron net, tichete de masa si bonusuri

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare