TRAVEL CONSULTANT

OCEANIA COMTUR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentinerea relatiei cu clientii existenti si realizarea contactului cu potentiali clienti , realizarea pachetelor turistice si procesarea rezervarilor in sisteme .
Participarea la targuri si expozitii .

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:

- EXPERIENTA DE MINIM 6-12 luni intr-o agentie de turism - OBLIGATORIE!
- cunostinte foarte bune de operare PC
- abilitati de comunicare, vanzare si negociere
- atitudine pozitiva si persuasiva
- perseverenta
- persoana dinamica si flexibila
- capaciate de organizare,coordonare si planificare

BENEFICII OFERITE

- INFOTRIPURI in tara si in strainatate
- venit motivant ( parte fixa + comision din vanzari )
- posibilitate de dezvoltare personala si profesionala
Candidatii cu EXPERIENTA DE MINIM 6 luni intr-o agentie de turism sunt rugati sa transmita aplicatia pana la data de 20.09.2015

Noi iti oferim toate motivele pentru a trai cele mai frumoase momente din viata ta!
Tu fa-ti bagajele si grijile raman in seama noastra!
Te provocam sa ne soliciti o oferta !!!