Transport Manager

T&S Selectie de Personal SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-sa faca management pentru echipa din Cluj
-cunoasterea, aplicarea si monitorizarea legilor legate de transport;
-sa se ocupe de toate permisele necesare si sa le monitorizeze;
-este responsabil de recrutarea soferilor;
-sa ii indrume pe soferi;
-este responsabil de organizarea eficienta a parcului auto;
-sa raporteze catre managementul din Olanda.

CERINTE

-studii universitare (finalizate);
-minim 1-2 ani experienta intr-un post similar;
-sa locuiasca in Cluj/imprejurimile Clujului;
-cunostinte foarte bune de limba engleza (scris si vorbit);
-sa aiba o personalitate puternica;
-abilitati excelente de comunicare si relationare interpersonala.

BENEFICII OFERITE

- salar motivant.

T&S Group este agentie specializata in servicii de recrutare si selectie de personal, atat pe plan national cat si international. Compania isi desfasoara activitatea avand sediul principal in Olanda, si birouri operationale in Romania si Polonia.
T&S Group are o experienta de peste 12 ani, reusind sa acumuleze un portofoliu vast de clienti.