Termékspecialista

Nobis

Job expirat

RESPONSABILITATI

Kolozsvári székhelyű, orvosi laboroknak minőségellenőrzési szolgáltatás szervezésével és értékesitésével foglalkozó vállalkozás keres önálló munkavégzésre és döntéshozatalra képes munkatársat, Termék Specialista munkakör betöltésére.

A feladatok:
- kapcsolattartás a beszállitókkal,
- termékek beszerzése,
- csomagok előkészitésének a megszervezésének és kivitelezésének a felügyelete, valamint ezek időben történő kiküldését,
- az adatok statisztikai feldogozásának felügyelése,
- kapcsolattartás és szakmai támogatás az ügyfeleknek,
- szolgáltatások és termékek értékesítése, leginkább telefonon keresztül.

CERINTE

Elvárás az új kollegától:
- képes legyen pontosan és határidőben megszervezni a beszerzést és a minták kiküldését
- felügyelje az adatfeldolgozási folyamatot
- magyar, román és angol nyelv tudása kötelező
Jó kommunikációs készséggel rendelkező személy jelentkezését várjuk, aki felelősséget vállal a munkájáért és a rábízott feladatokért, eredményes, hosszú távú munkahelyben gondolkodik, és a határidők betartása érdekében a túlórától sem riad vissza. Fiatal, ambíciózus kezdők jelentkezését is elfogadjuk.

BENEFICII OFERITE

Amit kínálunk:
- technikai támogatás,
- rendszeres oktatási programok és tevékenységek támogatása,
- stabil munkahely,
- szakmai kihívások.

Figyelmet fordítunk a beilleszkedésre és a jövőben előlépési lehetőséget biztosítunk a jól teljesítő munkatársak részére.

Nobis Labordiagnostica is a company with 20 year experience in offering solutions for medical laboratories.

Main characteristic:
- international schemes
- dedicated webpage for reporting
- big variety of programs

A long time experience as distributor of External Quality Assessments helped us in developing our own schemes, organized according to ISO 17043 provisions. We give particular importance to the needs of our clients and we try to develop our schemes accordingly.

Our offer includes 30 programs, covering all departments of the medical laboratories chemistry, hematology, microbiology, infectious disease. For the majority of our schemes we offer the possibility of having quarterly and two monthly assays, with one or two levels per participation.