Tehnician/Proiectant Mobilier vanzare Showroom

Gobilier SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sarcini postului :
-abordare si consultare potentiali clienti care ne viziteaza Showroomul sau ne abordeaza online in timpul programului de munca
-alaturi de client proiecteaza si stabileste mobilierul optim pentru spatiul clientului tinand cont de produsele companiei
-foloseste softul dedicat in proiectare si transmite toate informatiile necesare mai departe catre departamentele de executie sau catre furnizori
-intocmeste fisa clientului cu detaliile comandate
-intocmeste oferte de pret pentru potentiali clienti
-in baza programului asigura buna functionare si mentenanta a Showroomului
-intocmeste rapoarte de eficienta si activitate zilnica pentru cresterea indicatorilor de performanta si profitabilitate

CERINTE

+stabila , serioasa
+dinamica (pozitiva cu chef de munca si de viata )
+creativa (sa aduca acel plus oricarui proiect in care e implicata) , +bine educata (cei 7 ani de acasa + orientare spre client )
+dispusa sa invete (testam diverse sistem soft dedicate proiectarii de mobilier )
+bun cunoscator utilizare Autocad (experienta in mobilier avantaj)
+cunoasterea programelor PRO 100 si KitchenDraw constituie avantaj
+cunoasterea limbii engleze
+flexibila si orientata spre finalizare taskuri si procese intr-un anumit interval de timp predefinit
+sociabila deoarece munceste zilnic cu clientul final si asigura consultanta in dezvoltarea si executia proiectului final

BENEFICII OFERITE

+mediu de lucru placut in compania unei echipe tinere in continua crestere
+pachet salar atractiv si beneficii punctuale in functie de performanta cuantificabila
+potential dezvoltare pe termen lung pentru pozitii superioare

Daca te regasesti in cele de mai sus nu ezita sa ne trimiti un CV corect si te contactam pentru un prim interviu. office@gobilier.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Descriere Companie :
Obiectul principal de activitate al companiei noastre este comertul cu mobilier si decoratiunile aferente.Oferim solutii de mobilare complete diferentandu-ne de concurenta prin pretul accesibil si in acelasi timp prin flexibilitatea in proiectele de amenajare.
Ne vom desfasura activitatea intr-un Showroom modern de circa 200 mp in care mobilerul expus aduce acel plus de culoare si detaliu in viata viitorului client.
Suntem un colectiv tanar si in plina formare care este deschis ideilor creative si orientat direct spre dorintele clientilor.