TEHNICIAN PRODUCTIE

Exella Europe

Job expirat

RESPONSABILITATI

EXELLA EUROPE SRL, producator de placi metalice taiate si gravate prin procedeul de fotogravura chimica cauta TEHNICIAN PRODUCTIE:

- monitorizeaza procesul tehnologic din sectia de productie a companiei
- urmareste, verifica si inregistreaza parametrii echipamentelor
- coordoneaza utilizarea eficienta in procesul de fabricatie a materiilor prime
- calculeaza reteta de fabricatie pentru fiecare lot de productie
- raspunde de respectarea planului zilnic de productie
- raspunde de organizarea locului de munca, defineste clar prioritatile si continuitatea procesului de productie

CERINTE

- studii tehnice / chimice constituie avantaj
- experienta intr-o pozitie asemanatoare constituie avantaj
- cunoasterea limbii engleze
- abilitati de organizare
- responsabilitate, rigurozitate, constiinciozitate

BENEFICII OFERITE

Oferim conditii de munca la standarde europene, pachet salarial foarte atractiv, oportunitati de promovare, precum si sansa de a lucra alaturi de o echipa tanara, dinamica si profesionista.

DESCRIEREA FIRMEI

www.exella.eu