Tehnician Mentenanta/Electrician/Electromecanic

De'Longhi Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

De'Longhi este o companie italiana producătoare de aparate electrocasnice. De'Longhi este prezenta și în România, din anul 2012, prin fabrica din Jucu.

Responsabilitati:

- Intretine echipamentele de lucru din perimetrul alocat;
- Intretine, parametrizeaza si optimizeaza utilizarea echipamentelor si utilajelor;
- Efectueaza intretinere preventiva la echipamente;
- Repara defectele aparute la utilajele de natura electrica
- Monitorizeaza defectele aparute pe fiecare utilaj din aria de productie, pentru modificarea si imbunatatirea parametrilor de functionare a masinilor cu scopul cresterii / mentinerii productivitatii si calitatii.

CERINTE

- Studii medii profil tehnic (liceu/scoala profesionala);
- Cunostinte de electrica (cunostinte de senzoristica, pneumatica, mecanica reprezinta un avantaj);
- Experienta pe un post de tehnician mentenata (mecanic de intretinere, electromecanic, electrician).

BENEFICII OFERITE

- Tichete de masa de 15 lei/zi;
- Transport gratuit;
- Masa calda asigurata in cantina din cadrul fabricii;
- Mediu de lucru curat;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala.

De’Longhi is an Italian company operating with a unique combination of entrepreneurial energy and exquisite style.
We are born “to do” and we are focused on innovating and making high quality home appliances through committed people who are passionate about driving the continuous success of our brand.

We are imaginative and enthusiastic. We demonstrate strength of character, practicality and resourcefulness and we are proud to put our name on products in people’s homes: