Tehnician mentenanta

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului

Responsabil cu mentenanata predictiva, preventiva si corectiva a utilajelor din zona atribuita -productie subansambluri auto;
Responsabilul zonei/sectiei in care este incorporat;
Mentine legatura cu responsabilul departamentului de mentenanta in vederea gasirii solutiilor optime pentru evitarea avariilor;
Mentine legatura cu firmele colaboratoare care efectueaza lucrari in fabrica;
Mentine standardele de curatenie impuse de angajator;

Locul activitatii: Campia Turzii

CERINTE

Candidatul ideal

Studii liceale, post liceale tehnice,
Experienta pe un post similar minim 2 ani,
Cunostinte de mecanica, hidraulica, pneumatica, electrica, sudura.

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare