Tehnician Junior Service/Mentenanta Aer Conditionat

Instal Expert SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Ajutarea colegilor tehnicieni;
- Curatarea filtrelor si a altor componente;
- Activitati de mentenanta;
- Activitati de depanare - rezolvare probleme tehnice.

CERINTE

- Studii medii, preferabil tehnice;
- Persoane tinere, harnice, responsabile si dornice sa invete o meserie;
- Pasiune pentru domeniul tehnic;
- Disponibilitate la deplasari;
- Capacitate de a relationa cu clientii;
- Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- Slarizare motivanta;
- Mediu de lucru placut;
- Posibilitate de a avansa pe postul de Tehnician.

Instal Expert SRL - companie ce proiecteaza si executa instalatii pentru constructii rezidentiale, comerciale si industriale. In plus, noi oferim servicii de mentenanta si service in domeniul instalatiilor de orice tip (instalatii de climatizare si ventilatie, de incalzire centrala, de stingere si prevenire incendiu, sanitare, de gaze naturale precum si instalatii electrice).