Tehnician - CLUJ

PSIHOSELECT

Job expirat

RESPONSABILITATI

PSIHOSELECTasista o companie romaneasca membra a unui grup austric – lider mondial in productia de placi ceramice (gresie, faianta, decoruri) pentru pozitia:

Tehnician

Locatie: Cluj – Napoca
Raspunde de implementarea noilor colectii de placi ceramice decorate prin imprimare cu jet de cerneala (Inkjet);
Colaboreaza cu furnizorii externi de design-uri pentru placi ceramice;
Colaboreaza cu departamentul de Marketing pentru dezvoltarea de colectii noi;
Colaboreaza cu personalul tehnic pentru introducerea în productie a colectiilor noi;
Gestioneaza designul în format electronic pentru colectiile Inkjet;

CERINTE

Studii superioare in domeniu Ingineriei, Artei sau al design-ului;
Experienta experienta avansata in Adobe Photoshop minim 2 ani;
Cunoasterea tehnologiei obtinerii produselor ceramice constituie avantaj;
Cunostinte de chimie oxidica sau anorganica
Limba engleza – avansat;
Abilitati: atentie la detalii, creativitate si perserverenta.

BENEFICII OFERITE

Persoanele interesate sunt rugate sa ne trimita CV-ul la adresa de e-mail: recrutare@psihoselect.ro

Psihoselect este compania de consultanţă în resurse umane cu o experienţă de peste 10 ani pe piaţa din România. Asistăm firmele în proiecte de recrutare şi selecţie de personal pentru poziţii de top şi middle management.