TEHNICIAN CHIMIST

Exella Europe

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

- calculeaza reteta de fabricatie pentru fiecare serie de produs/faza de fabricatie;
- monitorizeaza procesele tehnologice din sectia de productie;
- urmareste, verifica si inregistreaza parametrii tehnologici ale echipamentelor;
- coordoneaza utilizarea in fabricatie a substantelor chimice - din punct de vedere calitativ si cantitativ;
- raspunde de respectarea planului zilnic de productie primit din partea conducerii;
- informeaza asupra problemelor de productie aparute cat si a aventualelor defectiuni.

CERINTE

- studii in domeniul chimic;
- experienta intr-o pozitie asemanatoare constituie avantaj;
- responsabilitate, rigurozitate, conştiinciozitate, exigenta;
- spirit de initiativa, dinamism;
- orientare catre eficienta / rezultate;

BENEFICII OFERITE

Oferim conditii de munca la standarde europene, pachet salarial foarte atractiv, oportunitati de promovare, precum si sansa de a lucra alaturi de o echipa tanara, dinamica si profesionista.

DESCRIEREA FIRMEI

www.exella.eu