Tamplar universal

SC BCK INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Construirea de corpuri din lemn masiv pe baza planului.
2. Pregatirea cherestelei pentru productie.
3. Executare operatiuni de debitare, cantuire, finisare, vopsire, montaj.
4. Asamblarea elementelor de tamplarie din lemn masiv in scopul realizarii de mobilier, paleti sau a altor obiecte de tamplarie.
5. Verifica calitatea lucrarilor in conformitate cu proiectul de executie si normativele in vigoare, remediaza defectiunile aparute astfel incat lucrarile executate sa corespunda cu proiectul de executie si normativele in vigoare.
6. Intretinerea echipamentelor si sculelor de lucru

CERINTE

- Experienta in domeniul fabricatiei mobilierului din lemn masiv, cunostinte tehnice.
- Cunostere operatiuni legate de debitare, cantuire, finisare, vopsire, montaj.
- Curs de calificare in domeniu.
- Capacitate de lucru in conditii de stres.
- Intelegerea conceptului de lucru in echipa.
- Atent la detalii.

BENEFICII OFERITE

Salariul si bonusurile se vor negocia in urma interviului si a perioadei de proba

Productie elemente de tamplarie, dulgherie, mobilier lemn masiv