Support tehnic si design graphic

Velyx Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sa ofere suport tehnic prin email si telefon pentru o aplicatie iPhone - Mobile Fantasy Sport.

CERINTE

Cerinte / Cunostinte
• Cunostinte medii, avansate in utilizarea unui calculator / internet.
• Cunostinte avansate in utilizarea unui telefon mobil iPhone / Android / Windows Phone
• Cunostinte de bază design graphic, Adobe Photoshop. Prelucrare, creare, modificare de imagini grafice.
• Analitic, atent la detaliu, responsabil si capabil să lucreze sub supraveghere minima.
• Limba engleză la nivel mediu scris, vorbit.

Reprezinta un avantaj
• Pasionat de sport.
• Cunostinte in sporturi ca Baseball, Hokey, Fotbal American, Basketball

BENEFICII OFERITE

Oferim un salariu competitiv si posibilitatea dezvoltarii unei cariere pe termen lung intr-o organizatie multinationala.

Velyx Solutions este o întreprindere Canadiana dinamică, orientată spre servicii şi poziţionată pentru a răspunde cu succes la tendinţele şi modificările în industria tehnologiei informaţiilor.