SUPERVIZOR PRODUCTIE / ANALIST CALITATE

Exella Europe

Job expirat

RESPONSABILITATI

Exella Europe, lider pe piata est-europeana in domeniul fotogravurii chimice si fotodecupajului in metal, angajeaza SUPERVIZOR PRODUCTIE / ANALIST CALITATE.

Responsabilitati:

- trimite comenzile in productie si urmareste realizarea acestora in timpii stabiliti;
- urmareste ca desenele de productie sa fie realizate in timp util pentru productie;
- se asigura ca toate produsele realizate de catre companie respecta cerintele clientilor;
- se asigura ca materialele folosite in productie corespund comenzilor primite din partea clientilor;
- va fi implicat in procesul de livrare a coletelor expediate catre clienti;
- asigura respectarea nivelului de calitate in toate procesele de productie;
- analizeaza procedurile de lucru ale companiei si propune solutii pentru imbunatatirea calitatii serviciilor oferite.

CERINTE

- absolvent studii tehnice (de preferat in mecanica / ingineria materialelor);
- cunoasterea programelor de proiectare (Autocad, Solidworks, Catia, Rhinoceros sau altele similare) reprezinta un avantaj;
- cunoasterea limbii engleze;
- atentie deosebita la detalii;
- rezistenta la stres;
- experienta pe un post similar constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

Oferim pachet salarial foarte atractiv, oportunitati de promovare, precum si sansa de a lucra alaturi de o echipa tanara, dinamica si profesionista.

DESCRIEREA FIRMEI

www.exella.eu