Sudor Mig-Mag/Wig - Cluj

Professional HR Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- identifica, verifica si utilizeaza SDV-urile si echipamentele, in vederea realizarii de imbinari sudate
- manipuleaza si transporta semifabricate
- regleaza parametrii de functionare a echipamentului de sudura
- indeparteaza stropii si curata cordonul de sudura folosind instrumente din dotare

CERINTE

Candidatul ideal:
- experienta minim 1-2 ani in sudura Mig-Mag/Wig
- experienta in utilizarea calculatorului (nivel incepator)
- limba engleza constituie avantaj (nivel incepator)
- studii medii (Scoala Profesionala/10 clase)

BENEFICII OFERITE

Program de lucru: L-V, 2 schimburi (06.00-14.00/14.00-22.00)
Transport asigurat dus-intors
Pachet salarial atractiv

S.C. Agentia de Servicii Professional S.R.L. este inregistrata ca operator de date cu caracter personal. Avand in vedere prevederile Regulamentului General privind Protectia Datelor Personale va rugam ca, inainte de a aplica la anuntul de angajare, sa consultati pentru informare site-ul nostru: http://www.professional.com.ro/gdpr/

Professional, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, administrare de personal, executive search, evaluare de personal, assessmnet & development centers, audit organizational si training.
Pastram confidentialitatea si tratam cu profesionalism fiecare candidatura.

Site: www.professional.com.ro

Sediul central:
Bucuresti
B-dul. Alexandru Ioan Cuza, nr. 4, Sector 1

Filiale:
Brasov, Cluj-Napoca, Craiova, Iasi, Ploiesti, Timisoara.

Rep Moldova - Chisinau
MD-2068, Chisinau, str. Miron Costin nr. 7, biroul 404

Bulgaria - Sofia
Sofia 1000,B-dul Vitosha, nr.66, etaj 4