Sudor - executare batiuri

Professional HR Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru executarea batiurilor de masini unelte cautam LACATUS – SUDOR pentru punctul de lucru din Cluj-Napoca.
Sarcini:
• Asamblarea si sudarea structurilor metalice prin procedeul MAG
• Munca independenta conform desenului
• Citirea si interpretarea desenelor tehnice

CERINTE

Calificari:
• Pregatire ca lacatus /sudor cu indemanare la sudare
• Experienta in acest domeniu
• Experienta in asamblarea si sudarea structurilor metalice
• Experienta in utilizarea instrumentelor de masurare
• Atestat pentru operator macara si stivuitor este un avantaj

BENEFICII OFERITE

Beneficii: Un mediu de lucru placut, dotat cu dusuri, iluminare cu LED, incalzire cu panouri cu raze infrarosii precum si dotarea locului de munca cu dispozitive necesare usurarii muncii si echipament de protectia muncii. O remuneratie la nivelul pietei care va fi oferita in functie de calificarea si experienta personala.

Pentru mai multe detalii va rog sa ne contactati la numarul 0758103467 sau sa trimiteti CV-ul dumneavoastra la adresa tmarica@professional.com.ro.

Professional, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, administrare de personal, executive search, evaluare de personal, assessmnet & development centers, audit organizational si training.
Pastram confidentialitatea si tratam cu profesionalism fiecare candidatura.

Site: www.professional.com.ro

Sediul central:
Bucuresti
B-dul. Alexandru Ioan Cuza, nr. 4, Sector 1
Tel.: +40 21 314.69.30
E-mail: office@professional.com.ro

Filiale:
Brasov, Cluj-Napoca, Craiova, Iasi, Ploiesti, Timisoara.

Rep Moldova - Chisinau
MD-2068, Chisinau, str. Miron Costin nr. 7, biroul 404
Tel./Fax: + 373 22 439781
Tel: +373 22 449978
E-mail: professional-md@professional.md

Bulgaria - Sofia
Sofia 1000,B-dul Vitosha, nr.66, etaj 4
Tel: +359 2 489 44 65
Fax: +359 2 489 12 00
E-mail: professional-bg@professional.bg