Store manager

SC ELITEM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitate deschidere punct de lucru.
Administrare magazin.

CERINTE

Minim 2-3 ani de experienta in gestionarea unui magazin de retail intr-o pozitie similara sau conducerea unui grup de oameni in domeniul serviciu clienti.
• Interesat de moda.
• Prezinta constant abilitatea de fi condus de vanzari si orientat spre rezultate prin luarea de masuri, legand toate deciziile de rezultatele magazinului.
• Abilitatea de a planifica si atinge obiectivele pe termen scurt si lung
• Abilitatea de a lua initiativa si de a-si asuma responsabilitatea pentru propriile actiuni.
• Abilitati organizationale si analitice.
• Abilitatea de a rezolva mai multe sarcini intr-un mediu cu ritm rapid si sa prioritizeze eficient.
• Creativ si open-minded
• Abilitatea de a instrui si de a aplica metoda portivita pentru dezvoltarea fiecarei persoane.
• Abilitatea de a motiva oamenii.
• Disponibilitate mare, incluzand serile si sambetele
Pentru a afla mai multe despre acest post du-te pe site-ul nostru sau contacteaza-ne telefonic.

BENEFICII OFERITE

Negociere directa

ELITEMARIAGE este o companie intr-o continua dezvoltare ce activeaza in domeniul nuptial (comert, productie si prestari servicii).
A fost infiintata in anul 2001 si este lider in domeniul de activitate pe plan local, cu target de a ajunge si pe plan national.