ORGANIZATOR DE EVENIMENTE - stagiu intensiv de formare

ALIRIA STUDIOS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Aliria Studios oferă un curs intensiv de formare în organizarea de evenimente!
Pe durata acestui curs, vei avea oportunitatea de a câștiga experiență în cadrul unei agenții tinere, dinamice, și de a te confrunta live cu provocările pe care le întâmpină un organizator de evenimente!

CERINTE

Crezi că meriți să faci parte din echipa noastră, ești creativ, perseverent și dornic de a dobândi cunoștințele și abilitățile necesare pentru a-ți construi o carieră în acest domeniu?

BENEFICII OFERITE

Timp de 6 luni, vei învăța ce face un event manager, vei cunoaște oameni noi din industrie, vei afla care sunt secretele organizării unui eveniment reușit, activând pe diferite nivele interpersonale, atât cu clienții, cât și cu artiștii.
Stagiul de formare Events Management este sponsorizat de Aliria Studios, deci este complet gratuit, iar la final îţi putem oferi un loc pe o perioadă nedeterminată în cadrul companiei.