Specialist vanzari/implementare proiect

Programul pentru Eficienta Fiscala si Disciplina Bugetara

Job expirat

RESPONSABILITATI

Implementarea unui proiect la nivel național în domeniul IT pentru clienții companiei.

CERINTE

Cerințe obligatorii:
- permis de conducere categoria B;
- disponibilitatea la deplasări pe teritoriul României pentru implementarea proiectului;
- aptitudini excelente de comunicare, relaționare și negociere;
- persoană organizată, felxibilă și inteligentă;
- prezență agreabilă, capacitate de muncă în echipă;
- rezistență la stres și clienți dificili.
Cerințe opționale:
- experiență constituie avantaj, compania are însă deschidere și spre persoanele care nu îndeplinesc acest criteriu.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- salarizare fixă;
- primă de succes raportată la activitatea lunară;
- bonusuri anuale;
- pregătire și training.

Programul pentru Eficienta Fiscala si Disciplina Bugetara implementeaza solutii profesionale pentru recuperarea creantelor si sporirea gradului de colectare la bugetele publice locale.