Specialist salarizare si administrare personal - Cluj Napoca

Professional

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Redactarea contractelor de munca (anexe, acte aditionale);
Efectuarea inregistrarilor in Revisal (angajari, lichidari, modificari functii etc);
Eliberarea de documente privind certificarea calitatii de angajat pentru personalul companiei (adeverinte medic, somaj, banca, deducere personala etc);
Explicarea politicilor si procedurilor interne ale companiei catre angajati;
Participarea la procesul de recrutare si stabileste lista cu noii angajati, datele de incepere a activitatii, pozitie, oferte;

CERINTE

Studii superioare finalizate;
Bune cunostinte de operare PC (MSOffice, Internet, E-mail);
Experienta anterioara in Resurse Umane;
Cunostinte solide de legislatia muncii si proceduri de resurse umane;
Curs de inspector de resurse umane absolvit;
Asteptam candidaturile dvs si la adresa: abuzdugan@professional.com.ro

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea dezvoltarii unei cariere in HR;
Salariu motivant, mediu de lucru modern si dinamic, echipa tanara si entuziasta.
Posibilitatea dezvoltarii profesionale in cadrul unei companii multinationale.

Agentia Professional, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, administrare de personal, evaluare de personal si audit organizational, training.