Specialist resurse umane - Cluj

PSIHOSELECT

Job expirat

RESPONSABILITATI

PSIHOSELECT se afla in procesul de recrutare si selectie pentru pozitia de:
TALENT MATCHMAKER

Descrierea postului:
- Contribuie activ la cresterea Cifrei de afaceri si a profitului diviziei HR al companiei Psihoselect, prin numarul de proiecte finalizate, prin actiuni de revanzare/sustinere a departamentului de vanzari-marketing, prin calitatea relatiei cu clientii, prin gestionarea relatiilor cu candidatii;
- Promoveaza in interactiunile sale cu colegii si candidatii interni valorile companiei prin comunicare directa si prin actiunile sale;
- Realizeaza procese de recrutare si selectie pentru pozițiile pentru pozitii de middle si top management.
- Realizeaza proiecte de resurse umane in care este implicata asigurand ca sunt indeplinite criteriile de selectie, planificarea etapelor si respectarea termenelor de livrare;
- Actualizeaza permanent derularea proiectelor prin urmarirea si actionarea asupra elementelor esentiale: personalul angrenat (alocarea de sarcini), termenele stabilite, resursele alocate, pentru a se atinge rezultatele stabilite in contract;
- Asigura relatia cu managerul de proiect pentru fiecare proiect in care este implicat– stabileste/comunica impreuna cu managerul de proiect planul de comunicare pe parcursul derularii proiectului;
- Imparte sarcini colegilor din programul de internship pentru fiecare proiect, dar si limite de competente/decizie;
- Urmareste in fiecare proiect profitabilitatea acestuia si trasabilitatea lor prin instrumentele existente; -Colaboreaza strans cu toti colegii din departamentele diviziei HR;
- Abordeaza fiecare actiune personala si a internilor din perspectiva îmbunatatirii continuue (continuous improvements).

CERINTE

- Studii superioare de Psihologie;
- Cunostinte de operare pe calculator (MS Office - nivel avansat);
- Cunostinte limba engleza - nivel avansat;
- Experienta in activitati de voluntariat sau programe de internship.

BENEFICII OFERITE

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV - ul la adresa de mail recrutare@psihoselect.ro

Psihoselect este compania de consultanţă în resurse umane cu o experienţă de peste 10 ani pe piaţa din România. Asistăm firmele în proiecte de recrutare şi selecţie de personal pentru poziţii de top şi middle management.