SPECIALIST GESTIUNE CREDITE - CU SAU FARA EXPERIENTA

SC FSP GLOBAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere:
Contactarea clientilor in vederea recuperarii debitelor restante, stabilirea unui plan de plati in rate si oferirea de informatii asupra debitelor restante

CERINTE

- limba italiana la nivel mediu-avansat
- bune capacitati de comunicare
- bune capacitati de utilizare a PC-ului
- disponibilitatea de a lucra in ture
- persoana organizata, orientata spre rezultate

BENEFICII OFERITE

- expunere la un mediu multicultural si multilingvistic
- avantajul de a lucra cu un colectiv tanar, dinamic si ambitios
- accesibilitate maxima la locul de munca, birouri pozotionate central, Piata Stefan cel Mare nr. 4, in spatele teatrului

FSP Global este o companie specializata in activitati de outbound si inbound. Abordarea dinamica, personalizata si dedicata situeaza compania intre primele puncte de referinta din sectorul de outsourcing din Europa de Vest.