Soferi TIR ADR

T&S Selectie de Personal SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam soferi TIR pentru clientul nostru, o companie olandeza de renume activa in domeniul logisticii si transportului, cu filiala In Romania.

Oferim:
- conditii de salarizare avantajoase (salar de baza, diurna, diferite bonusuri in functie de performante);
- program de formare profesionala (in functie de domeniul de activitate).

CERINTE

CERINTE:
- minim 1 an experienta conducere in Comunitatea Europeana;
- carnet de conducere categoriile C, E;
- se conduce in echipa sau individual.
- atestat marfuri periculoase ADR
- cunoasterea precisa a regulamentului privind circulatia pe drumurile internationale
- punctualitate si corectitudine,cazier curat
- aptitudini de comunicare in limba engleza - scris si vorbit
- atestat transport marfa si card digital tahografic
- alte cunostinte de limbi straine,limba germana- avantaj

BENEFICII OFERITE

-Carte munca in RO+ salariu motivant+diurna zilnica+bani/km international

Va asteptam CV-urile la adresa de email: recrutare@tensgroup.ro
Numai bine si drum bun!

T&S Group este agentie specializata in servicii de recrutare si selectie de personal, atat pe plan national cat si international. Compania isi desfasoara activitatea avand sediul principal in Olanda, si birouri operationale in Romania si Polonia.
T&S Group are o experienta de peste 12 ani, reusind sa acumuleze un portofoliu vast de clienti.