Soferi TIR ADR

T&S Selectie de Personal SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

T&S Group angajeaza urgent soferi profesionisti transport ADR pt clientul sau olandez din Olanda,cu baze in Deventer si Limburg
-asigurarea transportului marfii in conditii optime
- livrarea comenzilor conform programului de distributie

CERINTE

-min 3-5 ani experienta pe comunitate
transport marfuri international
- permis categoria C+E
-atestat marfuri periculoase ADR
- cunoasterea precisa a regulamentului privind circulatia pe drumurile internationale
- punctualitate si corectitudine,cazier curat
- aptitudini de comunicare in limba engleza
- atestat transport marfa si card digital tahografic
- obligatoriu cunostinte medii-avansate de limba engleza scris/vorbit
-cunostinte de limba italiana-nivel mediu-avansat
- alte cunostinte de limbi straine,limba germana- avantaj
-program de lucru 7 sapt extern/2 sapt acasa
-se conduce individual

BENEFICII OFERITE

-Carte munca in RO+ salariu motivant+diurna zilnica+bani/km international

T&S Group este agentie specializata in servicii de recrutare si selectie de personal, atat pe plan national cat si international. Compania isi desfasoara activitatea avand sediul principal in Olanda, si birouri operationale in Romania si Polonia.
T&S Group are o experienta de peste 12 ani, reusind sa acumuleze un portofoliu vast de clienti.