Sofer transport marfa international cu ADR (COMUNITATE)

SKIPTRANS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se cauta sofer pe tir comunitate cu permis de conducere cat B C E, obligatoriu posesor certificat ADR. Transport de marfa cu camioane in perfecta stare de functionare, euro 5 si 6, toate dotate cu frigider, intretinute constant de o echipa performanta de service.
Oferim:
- Contract de munca in Romania
- Salariu fix
- Diurna de la 62.5 EURO
- Transport gratuit din tara pana in Belgia,realizat cu masinile societatii.
- Training profesional pentru soferi
- Cursuri gratuite de limba engleza
- Camioane dotate cu telefon de serviciu si sistem de comunicare TRANSICS, pentru a va ajuta sa tineti legatura permanent cu echipa de dispeceri.

Pentru mai multe detalii, sunati la 0730 650 803/ 0730 650 802

CERINTE

Se cauta sofer pe tir comunitate cu permis de conducere cat B C E, obligatoriu posesor certificat ADR, responsabil si dornic sa lucreze intr-o echipa dinamica, la standarde europene.
Cunostintele de limba engleza si/sau franceza constituie un avantaj.