Sofer Distributie

Caroli Foods

Job expirat

RESPONSABILITATI

Echipa Carolistilor se extinde si este in cautarea unor colegi noi pentru distributie.

Iata, pe scurt, cam ce ar trebui sa faci:
• vei prelua marfa pregatita la depozit in navete, conform facturilor sau avizelor;
• iti vei respecta traseul de livrare zilnic la clienti;
• vei preda marfa catre clienti, conform documentelor de livrare si vei obtine confirmarea livrarii
• vei mentine legatura cu colegii de la vanzari pentru rezolvarea oricaror probleme neprevazute aparute in activitatea de distributie
si…, bineinteles, ca orice sofer bun, vei avea grija de masina ta!

Daca vei fi colegul nostru, principalele beneficii oferite vor fi:
- salariu fix + bonusuri in functie de performanta + tichete de masa;
- abonament de sanatate si preventie la o clinica privata;
- contract pe perioada nedeterminata,

... dar despre toate acestea vom discuta fata in fata, in detaliu.

CERINTE

Viitorii tai colegi sunt:
• Persoane cu experienta mai mare sau mai mica pe o pozitie similara, dar care s-au integrat rapid in echipa noastra;
• Disponibili la efort fizic si program de lucru prelungit;
• Detinatori de permis auto categoria B, chiar si cu C, C+E;
• Cei mai buni conducatori auto
• Comunicativi, cu spirit de echipa si orientare catre clienti si rezultate;
Daca descrierea ti se potriveste si tie, aplica acum!

Caroli Foods este lider in Romania pe piata productiei si distributiei de mezeluri si preparate din carne. Compania are sediul in Bucuresti, detine o fabrica la Pitesti si o retea de distributie nationala cu puncte de lucru in orasele mari din tara: Cluj, Timisoara, Brasov, Bacau, Constanta, Pitesti, Craiova, Sibiu.

Brandurile pe care compania le detine sunt cunoscute si apreciate de catre toti consumatorii nostri: Caroli, Campofrio, Maestro, Sissi. Incepand din martie 2010 brandul Campofrio s-a alaturat portofoliului nostru de produse, ca urmare a fuziunii pe care compania a realizat-o cu Grupul Tabco-Campofrio.