Sofer de camion - Transport International de marfa

Heisterkamp Transport Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

www.heisterkamp.eu
Telefon: 0040364630081
E-mail : recrutare@heisterkamp.eu

CERINTE

ESTI SOFER DE CAMION? NOI TE CAUTAM PE TINE !!!!

- Minim 1 an experienta ca sofer in comunitatea europeana cu trailer de mare tonaj
- Carnet de conducere categoriile C si E
- Se conduce individual
- Atestate: sofer transport marfa, ADR, Card digital tahografic, cod 95
- Cunoasterea precisa a regulamentului privind circulatia pe drumurile internationale
- Punctualitate si corectitudine
- Cazier judiciar si rutier curat
- Limba engleza sau germana (nivel mediu)

BENEFICII OFERITE

Începȃnd cu 24.08.2015 - Heisterkamp Transport Romȃnia anunţǎ creșterea ofertei salariale !”

Noi iti oferim:

- Ai o preferinta pentru o anumita marca de camion? Cele mai noi modele Scania, Mercedes, DAF, Iveco, Volvo te asteapta la noi!
- Camioanele se reinoiesc o data la 2 ani si sunt dotate cu cea mai moderna aparatura, aer conditionat, frigider
- Toate tipurile de munca sunt posibile. Avem o diversitate de clienti si de oportunitati pentru tine!
- Flexibilitate in alegerea rutei si a timpului de lucru;
- Iti oferim un salariu competitiv si conditii de munca extraodinare!
- Salariul platit intotdeauna la timp!
- In punctele noastre de lucru te asteapta facilitati pentru igiena personala zilnica, aparate de bauturi si mancare, wifi gratis, living cu televizor, camere de dormit, masina de spalat
- Iti oferim haine de lucru
- Important: camioanele noastre sunt controlate dupa fiecare ruta, astfel vei beneficia intotdeauna de un camion curat, aflat in cele mai bune conditii de folosire
- Lucrezi pentru o companie care s-a dezvoltat pe baza unei afaceri de familie si pentru care colegialitatea si angajamentul sunt cheia reusitei!
- Lucrezi pentru una din cele mai mari companii de trucking din Europa

Heisterkamp Transport S.R.L. este o firmă care este specializata în transportul rutier internațional, bazat pe concepția originală de Trailertrucking.