Sofer Cluj Napoca

Creavita Food Company SRL

17-07-2019 | EXPIRA LA 10-08-2019

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile de baza:
• Verificarea marfii si documentelor pentru livrare;
• Livrarea marfii in siguranta la Clienti;
• Deservirea Clientilor cu amabilitate;
• Executarea livrarilor in termen;
• Predarea facturilor conform raportului de livrare.

CERINTE

Cerinte fata de candidat:
• Persoana amabila, responsabila si organizata;
• Posedarea permisului de conducere cat. B;
• Experienta de lucru constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Beneficii oferite:
• graficul de lucru, luni –vineri, 8:30-17:30;
• depozitul se afla in Cluj, str. Traian Vuia 206.

DESCRIEREA FIRMEI

Compania “Creavita Food Company” SRL – parte a unui grup internațional de Companii (Polonia, România, Republica Moldova).
Activam in domeniul alimentar, comercializam produse alimentare si ingrediente pentru producerea alimentelor.

Interviu online

Ca sa aplici la acest job trebuie sa raspunzi la intrebarile interviului.