Sofer

SC PICOIL INFO CONSULT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

PicOil Info Consult caută pentru clientul său, Compania Cosm-Fan Carmangerie Sânnicoară, persoane pentru poziția de șofer.

Persoana care va ocupa acest post va transporta marfa de la ferma din Sânnicoară la magazinele din Cluj-Napoca.

CERINTE

Pentru această poziție este necesar să dețineți permis de conducere categoria B sau B+C+E, iar persoanele care au experiență pe o functie similară de cel puțin 2 ani vor avea avantaj.

BENEFICII OFERITE

Oferta include salariu motivant și bonuri de masă.

Persoanele interesate sunt invitate să ne trimită CV-ul la adresa moldovan@pic-oil.ro.

Din 1996, PicOil Info Consult ofera consultanță în managementul resurselor umane. Printre domeniile de expertiză se numără: recrutare și selecție, programe de training și teambuilding sau sisteme de evaluare.
Dintre realizările de până acum se pot menționa cele peste 220 de traininguri personalizate cu peste 3500 de cursanți, 4 proiecte PHARE și 1 proiect POSDRU, scrise, câștigate și implementate cu succes sau cele peste 25 de teambuildinguri outdoor organizate.