SENIOR CONVERSION ANALYST

Banca Transilvania

Job expirat

RESPONSABILITATI

propune si implementeaza dezvoltari tehnice care sa optimizeze prezenta online a Bancii Transilvania
gestioneaza proiectele de optimizare a ratei de conversie (in toate componentele sale)
gestioneaza pe intreaga verticala un portofoliu complet de proiecte online
negociaza si achizitioneaza media online in vederea cresterii traficului portofoliului de proiecte
optimizare continua in pagini in vederea cresterii ratei de conversie
dezvoltari tehnice – social media

CERINTE

experienta relevanta de minim 3 ani pe o pozitie similara, intr-o companie sau intr-o agentie de publicitate
google Analytics, Adwords, programe de afiliere si alte tooluri specifice
cunostinte de SEO on si off page

BENEFICII OFERITE

pachet de beneficii atractiv;
ocazia de a face parte dintr-o echipa tanara si entuziasta;
traininguri de pregatire si perfectionare profesionala;
oportunitati de dezvoltare a carierei;
performante apreciate si recompensate.

DESCRIEREA FIRMEI

Piesa centrala a GRUPULUI FINANCIAR BT
Management international
15% BERD – actionariat si peste 500 de banci corespondente in intreaga lume
Emitent transparent la Bursa de Valori Bucuresti
Peste 500 unitati in toata tara
Vizeaza calitatea si excelenta bancara, flexibilitate,
concept puternic de «client service»