Select Travel - Angajeaza Consultant turism beck office pentru sediul din Cluj Napoca

Best Trade SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Actualizarea/crearea ofertelor turistice pe site din sistemele touroperatorilor, arhivarea lunara a documentelor contabile (facturi, registru casa..etc), facturare, preluarea cererilor de la clienti, pregatire pentru vanzarea pachetelor turistice.

CERINTE

Cerinte:
- Cunostinte foarte bune de operare PC;
- Capacitate buna de atentie si concentrare;
- Limba engleza - nivel mediu;
- Buna capacitate de comunicare;
Avantaje:
- Cunoasterea sistemelor de rezervari pt TO germani Toma, Merlin-x.
- Cunoasterea limbii germane;
- Cunostinte ticketing;

BENEFICII OFERITE

Oferta
- Salariu atractiv;
- Lucru intr-un mediu tanar si dinamic;
- Locatie centrala in Cluj Napoca.
- Participare la infotripuri.
- Training pentru activitatea de vanzare a pachetelor turistice

Infiintata in 2006, Agentia Select Travel este o agentie touroperatoare cu programe proprii pe anumite segmente. Agentia ofera servicii variate de turism pe orice destinatii, consiliere turistica, rezervari si emitere de bilete de avion, pachete turistice in tara si in strainatate, circuite, croaziere, cazari, rent a car, honeymoon, parcuri de distractii, oferte personalizate in functie de cerinte.