Sef echipa amenajare spatii verzi

SC MEDLINE COM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

GARDENLINE, membru al Grupului Medline Property Multiservices angajează SEF ECHIPA amenajare spatii verzi

Denumire activitate:
Activitatea sefului de echipa se desfasoara in domeniului horticol, presupune lucrul in mediul exterior, in cadrul spatiilor verzi. Baza acestui loc de munca este la Cluj-Napoca, postul presupunad deplasari in tara la locatiile clientilor.

Obiectivul principal al postului: consta atat in executia, precum si in coordonarea echipei de muncitori in executia amenajarilor de spatii verzi.

Responsabilitati:
- transpune in teren/executa proiectele in derulare
- coordoneaza echipa de muncitori in amenajarea si intretinerea gradinilor, spatiilor verzi
- planteaza flori, iarba, tufisuri si arbusti
- ingrijeste materialul dendro – floricol
- realizeaza taieri, toaletari de arbori si arbusti
- instaleaza sisteme de irigare
- viziteaza siteurile/locatiile potentialilor clienti, la cererea superiorului ierarhic
- realizeaza masuratorile pentru noile proiecte si le transmite inginerului peisagist
- comunica constant cu inginerul peisagist in vederea executiei planurilor de amenajare

CERINTE

- experienta 2-3 ani in horticultura/amenajare zona verde
- experienta in/abilitatea de conducere a unei echipe
- avantaj cunostinte de fitofarmacie
- cunostinte tehnice de baza (citirea unui plan, denumirea plantelor)
- conditie fizica buna, putere de munca
- permis cond. Cat. B.
- disponibilitate la deplasari in tara, la locatiile clientilor
- spirit de echipa, managementul timpului propriu
- atentie la detalii, creativitate, promptitudine

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant + tichete de masa
- Telefon si masina de serviciu
- Decontare cheltuieli deplasari
- Posibilitatea de afirmare intr-un departament in dezvoltare

Medline facility management, curatenie, mentenanta cladiri, amenajare spatii verzi
www.medline.com.ro

www.gardenline.ro
Servicii complete de peisagistică:
- proiectare
- execuție
- întreținere
- sisteme de irigații
- proiectare de zone verzi interioare
- sisteme pentru realizarea de acoperișuri verzi.