sef depozit accesorii

salice comprod srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATILE JOBULUI:

Persoana angajata ca SEF DEPOZIT ACCESORII in cadrul companiei are urmatoarele responsabilitati:
- asigura activitatea depozitului si raspunde de gestiunea acestuia
- asigura miscarea stocurilor
- asigura fluxul de intrari – iesiri marfa conform regulilor interne
- raspunde de gestionarea intregului stoc
- coordoneaza activitatea in depozit
- intocmeste inventarul faptic anual sau la cerere, in conformitate cu normele interne
- asigura mentinerea produselor aflate in gestiune intr-o ordine bine definite

CERINTE

PROFIL CANDIDAT:

Candidatul/a la postul de SEF DEPOZIT ACCESORII in cadrul companiei va fi o persoana energica, cu atentie la detalii, cu experienta in gestionarea unui depozit si riguroasa in completarea formularelor necesare desfasurarii activitatii
Nivel de studii: medii (diploma bacalaureat)
Cursuri de pregatire: Legislatie, Gestiune stocuri
Experienta: in specialitate: minim 5 ani
Cunostinte necesare:
- Cunostinte de contabilitate primara
- Cunostinte de legislatie gestiune stocuri
- Cunostinte de operare PC (MS Office)
Va avea abilitati de comunicare si relationare, va fi bun organizator, ordonat, capabil sa lucreze sub presiune.
Va fi bun utilizator al computerului si va avea abilitatea de a lucra cu un software specializat in tinerea evidentei stocurilor.
Personalitate dinamica.

BENEFICII OFERITE

OFERTA NOASTRA:

Lucrul intr-o echipa tanara, intr-o companie in continua dezvoltare si expansiune si un salariu motivant.

Programul: de luni pana vineri, de la 8-17 si doua sambete pe luna, 4 ore, de la 9-13.

Locatia la firma Salice Comprod din Cluj Napoca, str. Calea Baciului.

Inca de la inceputul activitatii, firma Salice s-a preocupat sa furnizeze clientilor sai o gama larga de produse de calitate, tinand cont tot timpul de noile tendinte si necesitati existente pe piata. Aceasta preocupare a dus la o dezvoltare constanta si echilibrata a firmei de-a lungul timpului. Prin calitatea produselor si serviciilor, un raport pret/calitate bun, firma Salice a reusit sa castige o importanta pozitie pe piata Clujului.

In prezent, avem doua show-room-uri, unul specializat in accesorii de mobilier, celalalt specializat in mese si scaune, unde gasiti produse ce inglobeaza stil, eleganta, o perfecta armonie a formelor, un echilibru intre functionalitate si estetica.

De asemenea, dispunem de un depozit, unde se comercializeaza PAL, si se furnizeaza diferite servicii clientilor, cum sunt debitare si cantuire.

Ne preocupam in continuu de marirea gamei de produse si a calitatii acestora, astfel incat sa putem furniza solutiile optime si cele mai profesionale care exista pe piata in momentul actual.

Clientii nostri sunt marea majoritate producatori de mobila, dar si foarte multe persoane fizice, in special pentru sectorul de mese si scaune.