Sef de tura raion chimicale - MANASTUR

DENNVER COMIMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizeaza desfasurarea activitatii personalului de pe raion;
- verifica zilnic expunerea marfii pe rafturi si coordoneaza echipa din subordine in vederea completarii rafturilor din zona comerciala;
- urmareste si raspunde de derularea ofertelor catre clienti;
- receptia marfurilor si stabilirea pretului de vanzare a acestora conform politicii de preturi a societatii ;
- organizeaza si realizeaza comenzile zilnice;
- mentine in permanenta relatia cu clientii si furnizorii;
- intocmeste corect si la timp rapoartele/situatie cerute de catre superiori;
- cunoaste toate produsele de pe raion si serveste clientii;

CERINTE

Obligatorii:
- Experienta anterioara pe o pozitie de conducere cu oameni in subordine;
- Experienta in comert;
- Experienta anterioara intr-un program de gestiune a comenzilor si stocului;
- Cunostinte foarte bune operare PC (nivel mediu spre avansat de excel, word si outlook);
- Capacitate de a conduce si inspira o echipa;
- Responsabilitate, implicare, seriozitate;
- Abilitati foarte bune de comunicare, atitudine pozitiva;

Avantaje:
- Prezinta un avantaj mare experienta in vanzarea de vopsele/lacuri;
- Prezinta un avantaj experienta in comercializarea oricaror produse din sfera de finisaje/amenajari interioare/exerioare sau constructii;
- Prezinta un avantaj cunoasterea programului WinMentor sau WinMentor Enterprise;
- Limba maghiara la nivel conversational;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant : salariu fix, bonuri de masa, asigurare individuala de sanatate, acces gratuit la sala de sport, training-uri de vanzari si produse, un mediu de lucru placut la un loc de munca stabil intr-o firma in continua dezvoltare.
- CV-urile se trimit pe adresa recrutare@dennver.ro si vor fi insotite obligatoriu de mentiunea postului pentru care aplicati.

Compania Dennver Comimpex comercializeaza o gama larga de materiale de constructii, obiecte sanitare, faianta si gresie, instalatii sanitare si termice, vopsele, lacuri, adezivi, instalatii electrice, feronerie, unelte si scule.