Secretariat

S.C. ELKA NETWORK S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tehnoredactare, printare, scanare, arhivare;
Sorteaza si inregistreaza corespondenta primita in registrul de intrari- iesiri (numar, data, denumirea firmei, telefon, continutul mesajului, alte informatii considerate necesare) ;
Preia si directioneaza apelurile telefonice, iar daca persoana solicitata este ocupata/ lipseste, preia eventualele mesaje si le transmite ulterior sau directioneaza apelul catre persoanele care ar putea sa cunoasca problema;
Mentine evidenta primirii faxurilor, se ocupa de copierea si inregistrarea lor (continutul mesajului, numar, data), indosarierea lor in bibliorafturi;
Intocmirea documentelor de secretariat, legatura cu institutiile statului, relatii cu publicul;
Primirea persoanelor din afara firmei si indrumarea acestora catre persoanele competen

CERINTE

Studii superioare in curs sau finalizate;
Cunostinte MS Office;
Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu;
Competente de comunicare si usurinta in stabilirea contactelor cu terti;
Competente de comunicare scrisa si aplecare spre detaliu;
Claritate si coerenta in exprimarea scrisa si orala;
Buna planificare si organizare;
Atentie distributiva;
Spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru relaxat, echipa tanara .
Instrumente necesare activitatii zilnice (laptop, telefon etc).

Succesul incepe si se dezvolta cu ajutorul oamenilor. Prioritatea noastra este sa atragem si sa motivam oameni talentati care au dorinta si experienta necesara in furnizarea de solutii in domeniul imobiliar. Prin integritate, profesionalism, energie si inovatie am reusit sa punem bazele unei echipe de oameni motivati, pasionati si cu o atitudine proactiv