secretara

matur impex

Job expirat

RESPONSABILITATI

estiunea contactelor personale si profesionale ale managerului

· Gestiunea conturilor de e-mail si administrarea electronica a unor site-uri informatice

· Gestiunea resurselor din spaţiul de lucru

· Imprimat/multiplicat materiale promotionale şi de training

· Informare eficientă manager cu privire la ariile specifice de interes stabilite

· Introducere date in calculator

· Navigare pe internet

· Pastrarea unei agende de lucru la zi

· Realizarea de rapoarte destinate uzului intern sau extern

· Redactarea si gestiunea contractelor

· Sistematizarea informatiilor dintr-o plaja bibliografica

CERINTE

Cunoştinţe de limba Engleza- nivel avansat. MSOffice. Cunoştinţe despre funcţionarea la zi a mecanismelor şi mijloacelor de comunicare electronică, utilizarea programelor de tip office pentru redactarea de documente care presupun formatări complexe, utilizarea unor programe şi platforme specifice de gestiune şi monitorizare a fişierelor şi informaţiilor de pe şi despre site-uri găzduite pe un server la care angajatul are accesul.
Verificarea comunicaţiilor şi a transmiterii corecte a informaţiilor pe cale electronică.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant

SC MATUR SRL produce si comercializeaza in parteneriat cu firme olandeze o serie de echipamente si componente pentru aceste companii.

Principalele marci a caror produse le promovam pe piata romaneasca sunt:

• Via Vac - echipamente de ridicat cu vacuum