Secretara

SC Stuparul Punct Ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Scanarea si arhivarea documentelor societatii
- Relatia cu departamentul de contabilitate
- Redactarea de contracte si oferte de pret
- Contabilizarea incasarilor
- Completarea partiala a ducumentelor de cash flow (se ofera training la locul de munca)
- Relatii clienti la telefon sau prin email. Este importanta capacitatea dumneavoastra de a invata caracteristicile de baza ale produselor comercializate de compania noastra pentru a putea oferi anumite informatii clientilor. Este important modul in care va adresati clientului si capacitatile dumneavoastra de a intelege nevoile sale.
- Folosirea aplicatiei interne pentru a putea oferi clientilor informatii despre stocul anumitor produse sau statusul comenzilor lor.
- Activitati de protocol

CERINTE

- Persona sociabila cu capacitati foarte bune de lucru in echipa
- Studii superioare (este un post full time, deci preferabil studii incheiate)
- Cunostiinte bune limba engleza (alte limbi europene cunoscute sunt un plus care va putea fi pus in valoare la locul de munca)
- Cunostiinte bune operare calculator - in special pachetul Office
- Proactivitate (nu cautam angajati care doar sa execute ci cautam colegi care vin proactiv cu idei noi pentru a imbunatati rezultatele echipei)
- Cunostiinte apicole si/sau cunostiinte despre cosmetice pe baza de produse apicole reprezinta un plus

BENEFICII OFERITE

- 1000 Ron
- bonuri de masa
- decontare transport

DESCRIEREA FIRMEI

Magazin online de unelte apicole.