Secretara

SC PICOIL INFO CONSULT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientii nostri, Napoca Imobiliare sunt in cautarea unei persoane care sa ocupe postul de Secretara in cadrul companiei.

Responsabilitati
 Redacteaza contractele;
 Verifica corectitudinea documentelor emise de catre angajati;
 Monitorizeaza imaginea site-ului companiei;
 Preia apelurile telefonice, primeste clientii, etc.
 Relationeaza cu clientii companiei;

CERINTE

 Minim 6 luni experienta in domeniul imobiliarelor – cerinta obligatorie;
 Operare PC – nivel avansat;
 Atentie la detalii;
 Amabilitate si promptitudine;
 Cunostinte juridice;

BENEFICII OFERITE

Beneficii
 Mediu placut de munca, alaturi de o echipa dinamica si ambitioasa;
 Salariu fix;

Persoanele interesate de aceasta oportunitate sunt invitate sa ne trimita CV-ul la adresa: recrutare@pic-oil.ro

Din 1996, PicOil Info Consult ofera consultanță în managementul resurselor umane. Printre domeniile de expertiză se numără: recrutare și selecție, programe de training și teambuilding sau sisteme de evaluare.
Dintre realizările de până acum se pot menționa cele peste 220 de traininguri personalizate cu peste 3500 de cursanți, 4 proiecte PHARE și 1 proiect POSDRU, scrise, câștigate și implementate cu succes sau cele peste 25 de teambuildinguri outdoor organizate.