Sales representative

SC Epics Booth SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzarile sunt pentru noi sunt un motor cu energie regenerabilă. Lumea asteapta sa afle de noi. Daca stii sa vinzi, dar mai ales iti place sa interactionezi cu oamenii, intra in echipa noastra.
Cum ar trebui sa fie aceasta persoana pentru o colaborare cat mai placuta? Persoana poate fi un el sau o ea.
1. Sa lucreze eficient si mai ales, motivat. Sa isi gaseasca ritmul si motivatia in posibilitatea de crestere si in recompensele primite.
2. Experienta relevanta in vanzari.
3. Abilitati de negociere si persuasiune. Convinge-ne direct din CV si e-mail ca stii sa (te) vinzi. De acolo incepe totul.
4. Sa fie harnica si responsabila. Ne plac si rasplatim oamenii care sunt dispusi sa dea 100% si nu necesita supraveghere constanta pentru a-si realiza obiectivele. Lucrezi in primul rand pentru tine.
5. Sa fie atenta la detalii.
6. Sa fie responsabila si un bun organizator, pentru ca va lucra cu targeturi si zile de lucru organizate.
7. Sa fie descurcareata si persistenta. Sa gaseasca o solutie la orice situatie sau provocare.
8. Sa fie dispusa sa invete si sa nu se teama sa ne invete. Daca nu invata, nu creste, daca nu creste, firma nu creste si nici persoana nu va ajunge la alt nivel.
9. Sa aiba cei 7 ani de acasa, facultatea nu este obligatorie. Respectul pentru colegi si clienti este primordial.
10. Sa se poata adapta si la munca in echipa.
11. Sa fie prompta, punctuala si deschisa la provocari.

CERINTE

Descrierea jobului - Ce o sa faca aceasta persoana?
1. Stabilire de obiective anuale, trimestrale si lunare.
2. Raportare saptamanala a progresului realizat.
3. Intocmire de oferte pentru sponsorizari, bartere si parteneriate.
4. Prospectare pe teren si on-line, pentru noi evenimente si clienti.
5. Crearea unui proces de vanzari pentru atragerea constanta a potentialilor parteneri.
6. Gestionarea si rezolvarea diferitelor situatii aparute in procesul de vanzari si post vanzari.
7. Deplasari prin tara la potentiali parteneri mai mari (aprox. o deplasare pe luna).
8. Alte activitati conexe vanzariilor si atragerii de sponsori si parteneri.
9. Mentinerea relatiei cu clientii si a bazei de contracte

BENEFICII OFERITE

Ce oferim?
1. Salariu fix
2. Dupa o perioada de test, bonusuri de performanta (comisioane din sumele atrase)
3. Laptop si telefon
4. Birou si materiale de birotica care sa iti fie de ajutor la organizarea muncii
5. Biblioteca cu multe carti interesante pe care sa le citesti in timpul programului de munca si seminarii de training
6. Posibilitatea de dezvoltare si promovare in cadrul echipei
7. Seriozitate
8. Cadouri si surprize
9. Carti de vizita cu poza ta
10. Atmosfera placuta si distractie (asta ne caracterizeaza)
11. Posibilitatea de a participa la mega evenimente.

În primul rând, Epics e o stare. În care poți fi tu, cu ea, cu el, cu ei, cu ei toți.
Rapid ca un Like, amuzant ca un video cu pisoi, Epics e photobooth-ul care stă cu tine când trăiești o amintire.
Cheamă-l când nu vrei să aștepți după poze, rezervă-l când ești sătul ca tu să stai doar în spatele obiectivului.
Adu-l la tine când ai o sută de prieteni adunați și vrei 1000 de poze, sau când îți tremură mâna și vrei să lași telefonul acasă.
Spune Epics când alții spun "brânză" și cheamă-ne sa îți umplem ziua de foto fun.