Sales helpdesk support

Telco International CO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

promoveaza imaginea si produsele societatii
- acorda consultanta clientilor in legatura cu produsele care vor fi vandute

CERINTE

Cunosti limba italiana la nivel conversational?
Ai experienta in vanzari? Excelente abilitati de comunicare si negociere?
Orientare catre client?
Daca ai aceste calitati, atunci tu ești candidatul ideal și te așteptăm să ne cunoaștem.

BENEFICII OFERITE

Training profesional specializat;
Atmosferă prietenoasă, echipă ambițioasă și pozitivă;
Program de lucru flexibil;
Pachet salarial motivant.
Proiecte frumoase;
Concursuri motivaționale și activități împreună cu echipa.

Suntem o companie de Marketing si Comunicare a carei echipa si-a consolidat experienta in domeniul vanzarilor in multi ani.

Telco este partenerul ideal pentru dezvoltarea initiativelor de marketing finalizate cu atragarea de noi clienti si dezvoltarea de noi segmente operative in interiorul propriei companii.

Oferim platforme OutSorcing complete pentru dezvoltarea tehnologica si formativa, pentru campanii telemarketing si teleselling atat InBound cat si OutBound, CustomerService si pentru organizarea agendelor Agentilor de Vanzari, Promoteri, Consultanti, Agenti de Asigurari si Brokeri.