Revizor gestiune

sc oncos prod srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

se introduce si verifica datele contabile in timp real si corect
-raspunde de buna organizare si desfasurare a lucrarilor de inventariere conform OMFP 2861/2009 si normele privind organizarea si efectuarea inventarierii elementelor de natura activelor, datelor si capitalurilor proprii, OUG 37/2011,
- pregatirea inventarelor
- inventarierea magazinelor
- valorificarea propriu-zisa a inventarelor in termenele legale
- verificarea avizelor emise de depozite cu notele de receptie corespunzatoare si corectarea eventualelor greseli

CERINTE

experienta 1-2 ani
bune cunostinte de operare in Excel

BENEFICII OFERITE

salariu motivant
alte beneficii

ONCOS, lider in industria agroalimentara, producator de carne de pasare cu o larga retea de magazine de desfacere in Transilvania, functioneaza pe piata de profil din Romania din anul 1991. Compania numara peste 750 de profesionisti care lucreaza pentru partenerii sai: clienti si furnizori. Recunoscut ca unul dintre principalii angajatori din industria de profil, ONCOS te invita sa te alaturi echipei sale pentru a-ti construi o cariera de succes.