Field Force Supervizor Telecom

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentarea companiei in magazinele de retail
Vizitarea magazinelor de retail conform rutei lunare stabilita
Inspectarea magazinelor tinand cont de : expunere, locatia, status produs
Verificarea calitatii materialelor POS existente, plasare, distributie, expunere, instalare noi POS
Asigurarea ca display-urile in-store si out-store sunt functionale
Asigurarea la fața locului a trainingului de produs trimestrial catre angajatii magazinului de retail
Negocierea spatii noi de expunere, promotii sau evenimente punctuale
Abilitatea de a genera si creste vanzariile
Sa fie la curent cu cunostinte despre tehnologia produsului companiei si produsele concurente
Sa adune informatii si feedback de la retail si consumator despre produs si servicii
Trimite rapoarte cu regularitate cu indatoririle realizate
Performeaza alte indatoriri si sarcini trasate de management
Poarta si mentine uniforma companiei in buna stare
Foloseste telefonul si masina de serviciu responsabil
Aria de acoperire in si in afara orasului de resedinta

CERINTE

Minim 1 an experienta in vanzari. Experienta in telecom, electronice reprezinta un avantaj;
Studii medii sau superioare. ( facultate de IT, electronica reprezinta un avantaj)
Interes si cunostinte electronice, IT, ( preferabil produse telecom)
Abilitate de a-si exprima parerea si sa capteze atentia auditorului
Preferabil sa aiba competente de a face training de produs
Focusat in atingerea obiectivelor lunare calitative si cantitative
Carnet de conducere categoria B
Cunostinte operare PC- Microsoft Ofice ( excel, word, powerpoint) internet;
Abilitati de comunicare foarte bune, responsabilitate, caracter, dinamic,proactiv, negociere, lucru cu oamenii si in echipa,
Disponibilitate pentru deplasari in afara orasului si program prelungit
Fara cazier
Cunostinte de baza limba engleza

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea de a lucra pentru o companie multinational
Traininguri
Salariu fix
Comision si bonusuri atractive pentru atingerea obiectivelor de vanzari
Masina de serviciu, telefon, laptop/ tableta