Castig suplimentar! Retail Field Auditor

Combera Retail

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam persoane care isi doresc un venit suplimentar si au disponibilitate cateva ore pe zi pentru un proiect desfasurat in acest moment.

Responsabilitati:

-vizitarea magazinelor si culegerea de informatii privind diferitele branduri de produse, preturi, asezare la raft, etc;
-lucreaza cu o aplicatie telefonica pentru a introduce datele obtinute pe teren;

CERINTE

Candidatul ideal:

- experienta in retail;
- are disponibilitate cateva ore pe zi;
- disponibil pentru mobilitate in teren, inclusiv in afara oraselor;
- dispune de telefon cu sistem Android.

BENEFICII OFERITE

Remuneratie avantajoasa in functie de performante.

COMBERA RETAIL este o firma de marketing specializata in domeniul de retail. A fost activa pana acum sub numele IMS Retail. Din 2010 face parte din grupul de companii Combera, cu activitate in 22 de tari. Pentru mai multe informatii, va rugam sa accesati site-ul www.combera-retail.ro